03 березня, 18:30

iHUB Київ

OFFLINE MODE: «КОМАНДНА ТА ПЕРСОНАЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ В УМОВАХ ТУРБУЛЕНТНОСТІ»

350 грн

🔥🔥🔥Ми неймовірно сумували за спілкуванням наживо та зустрічами віч-на-віч, а ви?🔥🔥🔥

Саме тому розпочинаємо серію оффлайн івентів “Знання переможців” для стартапів, ІТ компаній, та всіх хто прагне розвиватись у сфері інновацій та підприємництва, кошти від яких 100% підуть на підтримку ЗСУ та будуть перераховані фонду компетентної допомоги армії “Повернись Живим”.

⭐️Наш перший івент, з чудовими Альоною Лубчак та Романом Сахаровим з E5 поділяться своїм досвідом та лайф-хаками, щодо персональної ефективності та управління командами в умовах війни.⭐️

🚲Коли: 3 березня, 18:30🚲
Де: iHUB, м. Київ, вул. Хрещатик, 10🏡
Вартість участі – 350 грн💸
‼️Посилання на реєстрацію: http://bit.ly/3IIcYiy

📝Програма Заходу:📝

✅18:30-19:15 Роман Сахаров, Персональна продуктивність в воєнний період: tips & tricks

Після 24 лютого 2022 року на кожного українця звалилась нескінченна кількість проблем та задач. Навантаження від бізнес-задач доповнилось навантаженням від величезної кількості незапланованих й дуже пріоритетних подій та проблем, які перед нами виникли.
У своїй доповіді Роман поділиться своїми секретами балансу робочих та особистих задач, самомотивації та підтримання емоційного стану. А також дасть поради щодо підтримки своєї команди у продуктивному стані.

✅19:10-19:15 Перерва, нетворкінг

✅19:30-20:15 Альона Лубчак, Управління розподіленими командами в умовах війни

Розподілені повністю команди стали вже стандартом ІТ індустрії. Спочатку COVID, потім повномасштабне вторгнення змусили всіх перейти повністю в онлайн. Стало розкішшю мати офлайн офіс, де вся команда кожного дня працює над проєктом. За цей час менеджери встигли зіштовхнутись з багатьма викликами: це й складнощі в управлінні Скоро буде рік, як ми вимушені керувати проєктами в умовах повномасштабної війни на нашій території. BCP (Business Continuity Plans) плани вже давно втілені в життя. Але реагувати на нові виклики треба швидше, ніж ми встигаємо розробити нові плани реакції на потенційні загрози.
У своїй доповіді Альона поділиться спостереженнями за ІТ індустрією України: як вона справляється з викликами війни, як реагують клієнти та які можна вже зараз виділити best practices для управління командами в умовах турбулентності.

✅20:15-20:30 Аукціон Трофеїв

✅20:30-21:30 Нетворкінг зі смаколиками

🤝Наші спікери:🤝

👨🏻Роман Сахаров
CO-FOUNDER & TRAINER E5
DIRECTOR OF BUSINESS ANALYSIS & DELIVERY MANAGER EPAM Ukraine

Роман має понад 12 років досвіду в ІТ індустрії в ролях бізнес-аналітика, керівника проектів та продуктів. Пройшов шлях від бізнес-аналітика до голови глобальної компетенції бізнес-аналізу в EPAM з більш ніж 2 тисячами аналітиків.
Співзасновник консалтингово-тренінгової компанії E5, де допомагає, професіоналам, а також українським та міжнародним компаніям вибудовувати процеси бізнес-аналізу та ефективної побудови продуктів. Засновник бізнес-аналітичної спільноти, програми менторингу й лабораторії бізнес-аналітиків.

Залучений до створення багатомільйонних enterprise продуктів в ролі БА, продуктового та проектного менеджера. Як один із керівників разом з волонтерською командою EPAM створив мобільний додаток Дія.
Активний учасник Української спільноти бізнес-аналітиків, спікер на локальних та міжнародних конференціях, ведучий тренінгів та консультант. Переможець Української IT Awards 2014 в номінації Business Analysis.
Сертифікований згідно з міжнародними стандартами: Leading SAFe, Certified SAFe Product Owner / Product Manager, Certified ISPMA Product Manager, Agile Team Facilitation, Certified Scrum Master

👩🏽Лубчак Альона
CO-FOUNDER & TRAINER в E5
Працює в IT з 2005 року, при цьому з 2006 року займає менеджерські позиції. Пройшла шлях від співробітника відділу підтримки до менеджера проектів й керівника офісу. Працювала в аутсорсингових, аутстафінгових та продуктових IT-компаніях.
Окрім управління проектами та людьми, займалася розробкою систем навчання. Проводить тренінги та коучинг щодо гнучких методологій розробки, менеджменту, мотивації та кар’єрного зростання.
Відкрила київський офіс аутсорсингової компанії у Києві.
Останні 5 років займається Agile трансформаціями та управлінським консалтингом, впровадженням Scrum, Kanban фреймворків та їх адаптацією до бізнес-обмежень компаній.Працює як з IT-компаніями, так і з не IT-компаніями щодо впровадження гнучких підходів.
Займається створенням спільноти SAFe Ukraine, організовує зустрічі ITKaiZenClub, доповідач конференцій щодо управління проектами, бізнес-аналізу та продуктового менеджменту.
Посилання на реєстрацію: http://bit.ly/3IIcYiy

OFFLINE MODE: «КОМАНДНА ТА ПЕРСОНАЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ В УМОВАХ ТУРБУЛЕНТНОСТІ»

Date And Time

03 березня, 18:30
Add to Calendar

Location

iHUB
Київ, вул. Хрещатик 10, iHUB
OFFLINE MODE: «КОМАНДНА ТА ПЕРСОНАЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ В УМОВАХ ТУРБУЛЕНТНОСТІ» at iHUB
Київ, вул. Хрещатик 10, iHUB